Aktualno

cubo golf

Priznanje Best Hotels for Business Travelers 2022 v roke ekipi ljubljanskega butičnega hotela Cubo

 

V začetku meseca oktobra sta vodilna svetovna medijska hiša CNBC, ki pokriva tako politične kot finančne sfere ter Statista, ki je vodilna s svojimi globalnimi analizami na področju težnje potrošnika,  razglasila najboljše hotele za poslovna potovanja široma sveta. Trud s poudarkom na dobrobiti gosta je bil nagrajen s plaketo in mestom med najboljšimi. Edinstvenost hotelske ponudbe in ambienta je prepričala ocenjevalce. Med njimi je bilo 700 poslovnežev in več kot milijon kriterijskih točk, ki jih je bilo potrebno zadovoljiti s storitvijo oziroma nastanitvijo.

Kot so zapisali ocenjevalci hotel Cubo Ljubljana vidno izstopa in si zasluži mesto v ekskluzivnem klubu najboljših.

Sandi Kovačević, direktor CUBO Group:

» Priznanje Best Hotels for Business Travelers 2022 za izjemne dosežke je z mesecem oktorbrom tudi v rokah naše ekipe hotela Cubo Ljubljana. Ponosni smo, da smo ponovno prepoznani med svetovno hotelirsko elito. Smo butični hotel, ki svojim gostom nudi vse, kar nudijo veliki hoteli, a je hkrati dovolj majhen, da je vzdušje v njem intimno, hotelsko osebje pa se posveti vsakemu gostu posebej. Edinstveni smo z našim personaliziranim doživetjem Ljubljane in Slovenije. In to priznanje je potrditev našega dosedanjega truda in tudi motivacija, da smo lahko še naprej drzni s ponudbo ter gremo še korak višje. Za naše poslovne goste pripravljamo povsem digitalizirano storitev. S tem tudi naznanjamo jesen polno novitet, ki jih bodo naši gosti deležni. Beležimo pa tudi porast domačih gostov, mimoidočih če želite, ki jih pritegneta tako zgodovinski vidik naše spomeniške stavbe, kot njena ponudba a la carte zajtrkov. V našem hotelu je vrata odprla prava metropolitanska zajtrkovalnica. V svetu je ta trend v porastu in tudi mi mu sledimo z edinstveno ponudbo najboljših zajtrkov v prestolnici. Z našo ekipo Cubo hotela Ljubljana skrbimo, da bo bivanje v prestolnici še edinstvenejše.«

Veselimo se vašega obiska, da boste lahko sami preverili edinstvene novitete v ponudbi hotela Cubo v Ljubljani.

Več o metodologiji izbiranja nagrajencev lahko najdete TUKAJ.

Seznam vseh hotelov po državah – TUKAJ.

Frontend components are not configured properly. Please contact technical support.